Küçük İpuçlarıyla: Zayıf Gösteren Hileler

Küçük İpuçlarıyla: Zayıf Gösteren Hileler

Editörün Seçimi
0

Fazla kilolarınız var ve yazın en güzel günlerinde hızlıca saklamak mı istiyorsunuz? Zayıf gösteren hileler tam size göre… Moda konuşulduğu zaman herkes vücudunuzu saran kıyafetler hakkında kolayca yorum yapabiliyor. Elbette herkes ideal vücut ölçülerine sahip olamayız ama kusursuz bir dolap ile istediğimiz etkiyi oluşturabiliriz. Kıyafetlerimizi doğru kullanarak zayıf görünmek mümkün… Zayıf gösteren hileler ile ilgili çok sağlam ve herkesin hoşuna gidecek örnekler topladım. Zayıf görünmenizi sağlayacak tüyolar Soran Bayan‘da!

Değişim Zamanı: Zayıf Gösteren Hileler

Dikey Çizgiler Vazgeçilmeziniz Olmalı

Anneler her konuda olduğu gibi bunda da haklı. Dikey çizgiler bizi her zaman daha zayıf ve uzun gösterir. Eğer sizde olduğunuzdan zayıf görünmek istiyorsanız dikey çizgilerin hâkim olduğu elbiseler seçebilirsiniz. Tamamen dikey çizgilerle dolu bir kıyafet giymek istemiyorsanız, çizgili bir bluz veya dikine çizgilerin olduğu bir pantolon tercih edebilirsiniz.

Farklı Desenlerin Sihrine Kapılın

Farklı Desenler

Farklı desenlerin çok iyi bir sihir olacağını aklınızdan çıkarmayın. Zayıf gösteren hileler birazcık kafa karışıklığı gerektirir. Üstünüze desenli bir bluz veya tişört, altınıza da farklı desenlerin hâkim olduğu pantolon veya etek tercih edebilirsiniz.

Orta Fermuar Sizin Dostunuzdur

zayıf gösteren hileler orta fermuarlı elbise

Elbisenizin tam ortasından geçen bir fermuar tüm dikkatleri vücudunuzun merkezine çekeceği için zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden A kesim veya düz fermuarlı elbise tercih edebilirsiniz.

Sorun Bacaklarsa: Midi Etek Modelleri

Bacaklarınız konusunda sıkıntılarınız varsa çözümü çok kolay. Midi etek modellerini artık hayatınızın vazgeçilmezi olarak benimseyebilirsiniz. Kusursuz tarzı sayesinde vücudunuz hiç olmadığı kadar güzel görünür. Ayrıca midi etek modelleri belinizin de ince görünmesini sağlayacaktır.

Hepimiz Onu Yanlış Tanıyoruz: Yüksel Bel Şort

Yüksel bel şort hakkında bilinen; “Asla olduğundan daha güzel göstermez” cümlesi tamamen yanlış! Eğer şort belinize tam oturur ve üzerine de beyaz renkle bir gömlek kombini yaparsanız aradığınız etkiye kavuşabilirsiniz. Zayıf gösteren hilelerden birisi de yüksel bel şortu güzel kombinlemektir.

İlginizi Çekebilir:  Öksürüğe İyi Gelen Mucize Karışım!

Uzun Üst – Kısa Alt

sokak modası canlı renkler

Size harika bir hile öneriyorum. Eğer üzerinize uzun bir hırka, altınıza da kısa bir şort giyerseniz olduğunuzdan daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. Bu tüyo aramızda kalsın kızlar 🙂

Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*