Paradan Tasarruf Yapmanızı Sağlayacak Sprey Boya Fikirleri

Paradan Tasarruf Yapmanızı Sağlayacak Sprey Boya Fikirleri

0

6. Teneke Kapları Bakıra Dönüştür

Evinizdeki teneke konserve kutularını harika saklama kaplarına veya saksılara dönüştürebilirsiniz. Sadece bir adet bakır sprey boya işinizi görecektir. İşte sonuç!

kendin yap proje

7. Yenilenen Mobilya Minderleri

Boya kumaşını spreyle yenileyebileceğimize inanmak gerçekten çok zor. Şimdi içinizden kokusu yok mu? Ne kadar süre kurutmam lazım? Gibi sorular sorduğunuzu biliyorum. Fakat bilmeniz gereken bir şey var. Eğer mobilya minderinizin kumaşı gerçek bir kumaşsa tereddüt etmeden sprey ile boyayabilirsiniz. Ama kumaşın herhangi bir madde ile karışmış olmaması lazım. Sprey kumaşın içine emilir ve boyan bir yüzey bırakılır. Bu yüzden herhangi bir problem oluşmaz.

sprey boya fikirleri

8. Ev Dekorasyonu İçin Harika Dallar

Bu kendin yap projesi ile dekoratif dokunuşlar yapmanıza imkan tanıyacak. Bu metalik sprey boya ile yapılan dokunuşu gerçekten sizde çok beğeneceksiniz. Özellikle ev dekorasyonu için kendin yap fikirleri arıyorsanız bunu mutlaka uygulayın!

 

sprey boya dekorasyon

9. Eski Vazoları Yenileyin

Sıkıcı ve standart vazoları unutun. Modern ev dekorasyonuna geçme vakti sizce de gelmedi mi? Bunun için bant ve sprey boya işinizi görecektir. Eski vazoların artık güzel bir revizyona uğrama vakti geldi. Kendinizi mutlu edeceğiniz bir kaç küçük dokunuş yapmaya ne dersiniz?

sprey boya fikirleri

10. Çamaşır Sepetinizi Yenileyin

Paraların cebinizde kalmasını sağlayacak (şimdilik) son projemiz! Çamaşır ve kirli sepetlerinizi yine sprey boya ile yenilemek mümkün. Ben özellikle çamaşır sepetinde metalik gümüşü seviyorum. Çocuk odası için de dilerseniz daha parlak veya pastel renkleri tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Rahatına Düşkün Olanlara Yatak Odası Kendin Yap Fikirleri
Önceki sayfa
Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*