Mutfak Dekorasyonu İçin 10 Rüya Gibi Renk Önerisi

Mutfak Dekorasyonu İçin 10 Rüya Gibi Renk Önerisi

0

Mutfak dekorasyonu için araştırma yapanlar için harika önerilerim var. Soran ve sorgulayan bayanların çözümü olacak rüya gibi renkler, mutfağınızı olduğundan daha geniş ve ferah bir ortama dönüştürecek. Evde en çok kullanılan alanlardan birisi olan mutfak, sadece renkleri sayesinde kusursuz bir görünüme kavuşabilecek. Her zaman beyaz rengi tercih etmek zorunda olmadığınızı biliyorsunuzdur umarım. Standart beyaz rengi artık sizin de canınızı sıkıyor mu? Mutfak dekorasyonu için farklı renkler tercih edebilir, kendi tarzınızı ortaya koyabilir ve hem eşyalarla hem de renklerle kusursuz bir dekorasyon kurgulayabilirsiniz.

Kendi Tarzınızı Yansıtın: Mutfak Dekorasyonu İçin Renk Önerileri

mutfak dekorasyonu renk önerisi 1

Serin bir deniz meltemi, Tobi Fairley tarafından tasarlanan bu seramik alanın üstünde, taburelerle birleşince harika bir görünüme kavuşmuş.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 2

Devam edin ve derin bir renk tonuyla dalın. En zengin griyi oluşturmak için siyah ve mavi birlikte karıştırın.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 3

Gri renklerle doğal dokular çıkarın. Beth Martell’in bir mutfağında, gösterişli bir ada, yumuşak dolaplarla parlatılma şansı buluyor.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 4

Tasarımcı Gary McBournie tarafından hayata geçirilen bu mutfak dekorasyonu aşınmış, deniz görünümü parlak zemin sayesinde hafif ve taze bir görünüme sahip olmuş.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 5

New York’taki bir çiftlik evi mutfağı için, Farew & Ball tarafından yapılan Teresa’nın Yeşil’i boyalı Shaker tarzı dolaplar harika ama modası geçmiş ancak şaşırtıcı derecede canlı görünüyorlar.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 6

Bu beyaz pop, espresso dolaplarının tasarımcısı Stephen Shubel, San Francisco mutfağını standartların dışına taşıyor.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 7

İskandinav stili için müşterinin sevgisi, tasarımcı Kevin Ritter‘in bu gri ve mavi mutfağa ilham kaynağı oldu.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 8

Paslanmaz çelik aksan – göz alıcı bir zeminden bahsetmiyorum – tasarımcı Penny Bairds soluk gri renge gerçekten hayat vermiş.


mutfak dekorasyonu renk önerisi 9

Bu çömlek renk tonu, yazlık mutfak dolaplarındaki beyazın çiçek açmasını sağlıyor. Mutfak dekorasyonunda rengin önemini bu kurguda çok açık bir şekilde görebiliyoruz hanımlar 🙂

İlginizi Çekebilir:  Ev Dekorasyonuna Katkı Sağlayacak 10 Kendin Yap Projesi

mutfak dekorasyonu renk önerisi 10

Joe Lucas, Parrish Chilcoat ile tasarladığı, erkeksi bir Kaliforniya bekar evinin “Doğu ve batı pozlarında bu olağanüstü gürültülü bir hali” dedi.

Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*