Kova Burcu İçin 2018 Nasıl Geçecek?

Kova Burcu İçin 2018 Nasıl Geçecek?

Editörün Seçimi
0

Kova burcu 2018 yılında gezegen etkileri yüzünden kendini umursamaz tavırlar içinde ve oldukça dağınık hissedebilir. Bu dönem karşılaştığınız sorunların üzerinde durmayacak ve hayatın akışına bırakacaksınız. Bu davranışların ve düşünce tarzının size fayda getireceğini düşünebilirsiniz. Fakat ergenliği atlatmış kova burcu insanları için artık sorumluluklarla yüzleşme vakti gelmiş demektir. Yaptıklarınızda haklı olabilirsiniz ama sorumluluklarınızı unutmayın.

Kova Burcu 2018 Yorumları

2017 yılında kova burçları çeşitli başarılara imza attı. Geçmişe dönüp şöyle bir baktığınız zaman istediklerinizin olmadığını düşünebilirsiniz fakat aslında gerçek öyle değil. Başarıları görmek için detaylara inmenizi öneriyorum. İnsanlara pozitif etkiler bırakan bir yanınız var.

Özellikle derdi olanları dinleme ve onların sorunlarını paylaşma konusunda çok iyisiniz. Burç yorumları kovalar için değer verdikleri insanların güçlü olması için elinden geleni yaptıklarını söylüyor. Kova burcu 2018 yılında da bu tavrını devam ettir. Bundan daha güzel bir şey var mı?

Yeni yılda hayatınızın kazandığı ivmeyle fazlasıyla yorulacaksınız. Kendinizi köşeye sıkışmış hissettiğiniz anlar olacak. Böyle anlarda sakinliğinizi koruma ve hemen yeni bir planlama yaparak doğru yolu bulmalısınız.

Özellikle iş dünyasında karşılaştığınız sorunlarla acele çözüm bulmak yerine, sakince düşünerek hareket etmek çok daha doğru olacaktır. Rahatlamak için kendinize biraz zaman tanıyın.

Kova Burcu 2018 İş Yorumları👔

Kova burcu 2018 yılında kariyerinde büyük atılımlar yapmak ve başarılar elde etmek istiyor. Fakat burç yorumları yapan astrologlar 2018’in bu düşünceler için çok riskli bir yıl olduğunu söylüyor. Risk, başarıya ulaşmak için kimi zaman doğru bir yol olsa da kova burcu insanları için 2018 risk alınmaması gereken bir yıl.

Eğer kullandığınız yolu izlemeye devam ederseniz yeni yıl sizin için daha hayırlı ve başarılı geçecek. Eğer kariyerinizde sağlam ve kendinden emin adımlar atmak istiyorsanız yeni yılda riske girmeyin.

İlginizi Çekebilir:  Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu?

Yeni yılın ilk zamanlarından itibaren kariyerinizde düzenlemeler yapmayı deneyin. Sorumluluk ve işleri biriktirmek size herhangi bir fayda sağlamaz. 1 aylık bir projeyi son haftaya sıkıştırmak hem fiziksel hem de zihinsel açıdan kayıplar yaşamanıza neden olur.

Eğer konu kariyerinizde yardım almaktan çekinmeyin. Tüm çıkmazlardan kurtulup, doğru adımlar atabilmek için mantıklı davranmaya çalışın. İş hayatında ezbere ve duygularla değil mantıksal hareketlerle yolunuza devam edin.

Kova Burcu 2018 Aşk Yorumları❤️

İş hayatında karşılaşacağınız sorunların bi benzerleriyle de aşk hayatınızda karşılaşma ihtimaliniz var. Hatta gözlerinizi bile kaçırmadığınız, ilgisinden şüphe dahi etmediğiniz ve her geçen gün daha çok yakınlaştığınız insanın sizi hayal kırıklığına uğratabileceğini unutmayın.

2018 kova burcu için duygusal geçecek. Fakat yeri geldiğinde karşınızdakinden çok kendinizi düşünmelisiniz.

Genç kova burcu bireyleri yeni yılda beklentilerini olgunlaştırmış kovalardan çok daha farklı olacak. Olgun kova burçları daha çok ciddi birliktelikler peşindeyken, gençler başlangıç ve bitişlerle dolu ilişkiler yaşayacak. Peki, genç kova burçlarına şunu sormakta sorun görmüyorum; “Karşı cins aynı şekilde senin duygularınla oynasa sen ne hissedersin?

Kova Burcu 2018 Sağlık Yorumları🏥

kova burcu 2018 sağlık yorumlarıHem kariyer hem de aşk hayatında karşılaştığınız ufak tefek problemler neyse ki sağlık konusunda peşinizi bırakacak. Siz yine de dikkat etmeyi unutmayın. Sağlığınızı geri plana atmanız hiç olmadık yerden problemler çıkmasına sebep olabilir. Sürekli eğlenceli bir hayat arzu ediyorsunuz. Buna kavuşmak için sağlıklı olmanız gerektiğini umarım biliyorsunuzdur.

2018’de sıkıntılı anlar bazen doruk noktasına ulaşacak. Bu da sinirli, gergin ve stres dolu günler anlamına geliyor. Kendinize gelin ve stresten uzak durmaya çalışın. Zihinsel yorgunlukların bol olacağı bu yılda stresle işleri daha da zorlaştırmaktan vazgeçin. Zararlı içeceklerden uzak durmak için 2018 çok doğru bir yıl.

İlginizi Çekebilir:  Akrep Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu?

Diğer 2018 Burç Yorumları

 Koç Burcu

 Boğa Burcu

 İkizler Burcu

 Yengeç Burcu  Aslan Burcu  Başak Burcu
 Terazi Burcu  Akrep Burcu  Yay Burcu
 Oğlak Burcu  Kova Burcu  Balık Burcu
Özel
İnceleme Tarihi
İncelenen Öğe
Kova Burcu 2018 Yorumları
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*