SORAN BAYAN KİMDİR? NELER YAPAR?

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır. Soran Bayan’da araştırmaya ve bilgilenmeye devam etmektedir.

Mutfakta tam bir aşçı olan Soran Bayan, yemek tarifleri verirken Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı‘nın tüm inceliklerini ailesiyle paylaşmaktadır. Soran Bayan için internette araştırma yapan her bayan ailenin bir ferdidir.

Bazen misafirler hiç beklenmedik anda kapıyı çaldığında Soran Bayan hiç paniklemez. Çünkü onun mutfak ve yemek için bildiği onlarca pratik bilgi vardır. Bu pratik bilgiler sayesinde çabucak misafirlerine sunumlar yapar.

Kendisi mutfakta kullandığı ve memnun kaldığı ürünleri arkadaşlarına tavsiye etmeye bayılır. Çünkü hem bilginin hem de lezzetin paylaşıldıkça çoğaldığını savunur. Bu yüzden ürün önerileri onun için çok önemlidir. Sizde ona ürün önerebilirsiniz.

Hem işinde hem de evinde başarılı olmak için yoğun bir çaba harcayan Soran Bayan, dekorasyon fikirleri ile birçok komşusuna ve arkadaşına yardım etmiştir. Dekorasyon hakkındaki bilgilerinin birçoğunu eşine borçludur. Çünkü soran bayanın eşi mimardır 🙂

Her zaman şık giyinmeye özen gösteren ve pahalı değil üzerine yakışan şeyleri giyen Soran Bayan, modayı yakından takip ederek isteyenlere moda hakkında küçük tüyolar verir.

Yakın arkadaşı diyetisyendir ve bu yüzden yediğine içtiğine biraz dikkat eder. Sağlıklı beslenme konusunda oldukça titiz davrandığı için arkadaşları cevap bulamadıkları ve merak ettikleri soruları hep ona yöneltirler. Sağlık konusunda çok araştırır, çok sorar ve öğrendiklerini paylaşır.

En çok galeri oluşturmayı seven Soran Bayan, ailesine küçük galerilerle büyük bilgiler verir. Bilgi paylaşmanın en güzel yolunun fotoğraflarla olduğunu savunduğu için siz aile üyeleri için her şeyin en keyiflisini yapmaya çalışır 🙂