Trend Alarmı: Fitilli Kadife Parçalar

Trend Alarmı: Fitilli Kadife Parçalar

0

Fitilli kadife elbise modelleri özellikle son birkaç sonbahar/kış döneminin trendleri arasında yerini alıyor. 2017 kış modası da koyu renkteki kadife elbiselerin yanı sıra fitilli kadife parçalarını bizlerle buluşturdu.

Sonbahar kış modası için pantolon ve ceket takımları ile salopet modellerinde fitilli kumaş sıkça tercih ediliyor. Fitilli kumaşın içine dilerseniz düz bir bluz, örme kazak veya tişört giyebilirsiniz. Böylece hem şık bir kombin hem de spor bir görünüm yakalamış olursunuz.

Düz kadife bir yana kadife hem günlük hem de sportif bir görünüm kazandırmaktadır. Bu yüzden kombinlerde fular, şapka veya kemer gibi aksesuarlar kullanılarak canlılık katılabilir. Değişik kombinler yapmayı amaçlayanlar fitilli kadife ile ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda değerlendirip kendi stilini kurgulayabilir.

Bu trend alarmı sonbahar/kış döneminde ortaya çıktığı için taba, krem ve kahverengi gibi sonbahar renklerinde tasarlanan kadife parçalarını yine benzer ton makyajlarla desteklemenizi öneriyorum.

Özel
İnceleme Tarihi
İncelenen Öğe
Fitilli Kadife Elbise: Trend Alarmı | 2018 Sonbahar / Kış Trendi
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
İlginizi Çekebilir:  Kına Nasıl Yakılır? Kına Nerelere Yakılır?
Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*