Balık Burcu İçin 2018 Nasıl Geçecek?

Balık Burcu İçin 2018 Nasıl Geçecek?

Editörün Seçimi
4

Balık burcu 2018 yılında geride bıraktığı dönemlerdeki sıkıntılardan kurtulacak. Fakat yeni yılla birlikte bazı yeni sorunlar oluşmaya da devam edecek. Balık burcu özelliklerinin de dediği gibi; “Balıklar mücadeleyi ve uğraşı sever.” Uğraşlar sonucunda kazandığınız şeyler sizi çok daha fazla mutlu ediyor. 2018’de yıllardır arzuladığınız hayatı yakalayabilirsiniz. Elbette sıkıntılar da olacak ama siz bu sıkıntıları aşmak konusunda gayet iyisiniz. Çoğu burç yorumları sorun çözme konusunda sizi mükemmel buluyor.

balık burcu yorumları 2018

Balık Burcu 2018 Yorumları

Yeni yılda yapmanız gerekenleri iyi biliyorsunuz fakat geçmişten üzerinizde kalan bazı içsel sorunlardan kurtulmayı denemelisiniz. İç dünyanızı temizlemeden ve rahatlamadan hedeflerinize odaklanmanız pek mümkün görünmüyor. Ayrıca bu sorunlar sorumluluklarınızı yerine getirme konusunda da size problem yaşatabilir.

Ailevi problemleri gözünüzde büyütmeyi bırakmanızı öneriyorum. Eğer her problemi büyütmeye devam ederseniz, haliyle aile bireyleri de sizden sıkça şikayetçi olacaklardır.

Yılın ilk aylarını geride bıraktıktan sonra daha olumlu ve kendinden emin adımlar atabileceksiniz. Balık burcu 2018 yılında geçtiğimiz senedeki arkadaşlıklarından şikayetçiydi. Fakat yeni yılla birlikte arkadaşlık ilişkilerinizde istediğiniz düzeyde olacak. Hatta 2017 sonları bunun sinyallerini veriyor.

Büyük dostlukların sona ermesi elbette sizi çok yıprattı. Şanslı olduğunu durum ise bu hayal kırıklığının ardında size destek olan bir kaç insanın olması

Balık Burcu 2018 İş Yorumları👔

Burç yorumları olarak balıkların kariyer bakımından neler bildiklerini tekrar dile getirmeye gerek yok. İş konusunda nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi biliyor ve ilerde karşılaşabileceklerinizi analiz edip, doğru adımlar atmayı biliyorsunuz.

Geçmişte de kazandığınız başarıların yegane sırrı bu balık burcu insanları. Hayalini kurduğunuz pek çok şeye 2018 yılıyla birlikte kavuşacaksınız. Küçük şeyleri kafanıza takıp, uzun uzun düşünmenize gerek bile yok. 2017 yılında başlattığınız iş veya yeni başladığınız işte çok büyük adımlar atacaksınız. Öyle ki siz bile bu kadarını beklemiyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Yay Burcu İçin 2018 Nasıl Geçecek?

Kariyeriniz konusunda her şey rayında gidiyor. Planlamalarınız tıkır tıkır işliyor. Başarılarınız çevrenizdeki herkes tarafından takdir ediliyor. Sizin başarısız olmanızı isteyen kişilerde daha çok bekler diyebilirsiniz.

Balık Burcu 2018 Aşk Yorumları❤️

balık burcu 2018 aşk yorumlarıAşk yaşamayı çok istiyor fakat bunun için pek de adım atmıyorsunuz. Balık burcu 2018 yılında aşkı yakalamak istiyorsa hayatının diğer alanlarında olduğu gibi hırslı, mücadeleci ve isteklerinin peşinden koşan tarafını gözler önüne sermeli.

Yakınlarınızın sizi çok yakıştırdığı kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Böyle bir durumda yalnız kalmanız gerçekten çok şaşırtıcı bir durum.

Neyse ki tüm balık burçları aynı mantık hatasını yapmıyor. Geçtiğimiz yıl önüne çıkan fırsatları değerlendiren balık burçları şuan gayet mutlu. Mantığınız ve hisleriniz sürekli zıt kararlar veriyor. Biri yürüyelim derken diğeri duralım dediği için aşk hayatınızda bir tutarsızlık var. Mantığınız ve hisleriniz orta noktayı bulduğu anda yalnızlığın sona erecek.

Balık Burcu 2018 Sağlık Yorumları🏥

balık burcu 2018 sağlık yorumlarıSon yıllarda çevrenizdekiler sağlığınızla olduğundan fazla ilgili olmaya başladı. Bazı balık burcu bireyleri sağlığına çok düşkün ve en az bir doktor kadar araştırma yapıyor. Çok abartmaya gerek olmasa da sağlık konusunun önemini bilmek ve dikkat etmek gayet hoş. Sağlık problemi yaşayan balık burçlarının tedaviye ilk günkü kararlılıkla devam etmesi gerekiyor.

Çok kısa zamanda güzel ilerleme kaydedeceksiniz. Moralinizi bozmadan ve acele etmeden tedavilerinize devam edin.

Diğer 2018 Burç Yorumları

 Koç Burcu

 Boğa Burcu

 İkizler Burcu

 Yengeç Burcu  Aslan Burcu  Başak Burcu
 Terazi Burcu  Akrep Burcu  Yay Burcu
 Oğlak Burcu  Kova Burcu  Balık Burcu
Özel
İnceleme Tarihi
İncelenen Öğe
Balık Burcu 2018 Yorumları
Yazarın Değerlendirmesi
51star1star1star1star1star
Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*