Yakından Tanıyalım: Akrep Burcu Özellikleri

Yakından Tanıyalım: Akrep Burcu Özellikleri

Editörün Seçimi
5

Akrep burcu özellikleri ile bu burcun tüm detaylarını öğrenme vakti geldi. 12 burç arasında ciddiyeti, gerginliği ve sır küpü oluşuyla dikkat çeken akrepler, gözlem yeteneği açısından da oldukça gelişmiştir. Duygularını gönlünce yaşayabilir. Her an saldırıya geçebilecek yapıdadır. Kişiliği çelişkilerle doludur. Akrep burcu özellikleri arasında en belirgin olanları sevimli ve cömert olmalarıdır. Sadakatlerine kimse su dökemez. Duygusal yapıları yüzünden en çok kırılan burçlar arasındadır.

Akrepler için gülümsemek zor bir eylemdir. Eğer duygularıyla oynandıysa ve ihanete uğradıysa akrep insanları için tek bir çözüm vardır. O da intikam! Soğukkanlılık konusunda da diğer burçların oldukça önünde yer alır. Bu ters tepkilere rağmen akrep burcu kadını ve erkeği kendisini agresif veya sinirli olarak tanımlamaz. Genellikle dostlarıyla fazla duyarlı davranmasından veya tutkulu yapısından ötürü arası bozulur. Sadece dostlukların bozulması bir yana eski dost yeni düşman da olabilir.akrep burcu

Akrep burçları güven problemi yaşar. İnsanlara kolay kolay güvenemez. Karşı tarafın samimiyeti ve içten oluşu ona inandırıcı gelirse ancak o şekilde ilişki kurabilir. Bu da uzun bir süre anlamına gelir. Akrep burcu insanı güvenirse, karşı tarafa kendisini açar. Güvendiği insan asla engel koymaz ve her şeyini onunla paylaşır.

Klasik astroloji incelendiğinde Akrep burcu özellikleri kötüyü, cehennemi ve şiddeti işaret etmektedir. Peki, akrep burçlarının şeytansı bir kişilik taşıdığını söyleyebilir miyiz? Elbette hayır! Akrep burcu insanı bu tür benzetmelere yakışacak türden insan değildir. Fakat akrep burcu insanı karşısındakine şeytanca şeyler yaptırabilir.

Duyguların Kontrolü Elinde: Akrep Burcu Özellikleri

İnsancıl içgüdülerin toplandığı Plüton’un etkisinde kalan akrep burcu, tutkusunun ateşiyle de tanınmaktadır. Duygularını kontrol etmek konusunda oldukça iyi olan akrep burcu insanları, enerjilerini en yararlı şekilde kullanabilmektedirler. Duygusal açıdan yara alan akrepler zehirli olabilir. Bu gibi durumlarda insanları zehirlememeleri için uzak durmalarında fayda vardır. Akrep burcu insanları aşırıya kaçmaya meyilli bir burçtur. Burç yorumları ve özellikleri incelendiğinde akrep burcu kadar hem iyiyi hem de kötüyü yapabilme ihtimali olan başka bir burç görülmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kova Burcu İçin 2017 Nasıl Geçecek?

akrep burcu kadını özellikleriAkrep burcu özellikleri içerisindeki tutkuyu fiziksel ilişki köklerinden almaktadır. Akreplerin fiziksel ilişki konusunu esaslı ve saf olarak bedenlerine uyarlamaktadırlar. Bu arzulu yaklaşım akrep burcu insanlarının el sürülmemiş gücünün göstergesidir. Saf ve henüz kendini geliştirmeyen bir akrep, burçlar arasında en etkili olanlardan birisidir.

Hayat akrep burçları için tam bir deney sahası anlamına gelmektedir. Bu sahayı asla bir oyun sahası olarak görmezler. Attıkları her adımda ciddiyet vardır. Kesin sınırlarla çizilmiş amaçları vardır. Amaçlarına ulaşmak için kesin adımlar atarlar. Ayrıca amaca atılan adımlarda karşılarına çıkan tüm sorunlarla savaşmak isterler. Mümkün mertebe sorunları yok etmek için çaba harcarlar. Karşı tarafın oyun, strateji ve planlarını bozmak akrep burcu için çok keyiflidir.

Uç Noktalarda Yaşam: Akrep Burcu Özellikleri

Aldatıcı olmayan akrep burcu, kendisine karşı dürüst olmayan, sahtekarlık yapan ve yalan konuşanları ortaya çıkarma konusunda oldukça iyidir. Gözlerinizin içine öyle bir bakarlar ki sanki içinizi okuyormuş gibi zannedersiniz. Gözlerini üzerine diktiği kişi tüm çıplaklığıyla akrebin önünde yer alır. Eğer akrep burcunun özeline müdahale ederseniz sert bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Karşılaşacağınız bu tepki aslında akreplerin de pek hoşuna gitmez. Böylesine davranışlar akrepleri kibirli, kendini beğenmiş ve hesapçı gibi görünmeye zorlar.

Tanımlanması oldukça zor bir burçtur; Akrep burcu. Hayatı uç noktalarda yaşamayı tercih ederler. Yarım kalan işler onlar için sinir bozucudur. Hayatı boyunca her şeyi tamamlamak için savaşır. Bu yüzden herhangi bir şeyi tadımlık ya da yarım yaşayan akrep görme olasılığı oldukça düşüktür. Yaşama güçleri yüksek olan akrepler, bir nevi patlamaya hazır bomba görünümündedir. İçerilerinde barındırdıkları gücü görmek için gözlerine bakmanız yeterli olacaktır. Akrep burcu özellikleri gizliliğin gözlerden okunmasıyla açığa çıkar. Bir akrebin gözlerine dikkatli bakarsanız nefreti de sevgiyi de görebilirsiniz. O delici bakışlarla birçok insanı yolundan çevirebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Yengeç Burcu İçin 2017 Nasıl Geçecek?

Kuşkucu bir yapıya sahip olan akrepler, kolayca inandırılamaz. Eğer bir akrep herhangi bir şeye inanırsa onu son ana kadar savunur. Bu konudan taviz vermez. Akrep burcu kendinden başkasına güvenmek konusunda çok kuşkucudur. Yeni düşünceleri benimsemek onlar için kolay bir şey değildir. Sinirli oluşları gerçeği değil kişiliklerini yansıtır.

İlgili >> Akrep Burcu Yorumları 2017

 

Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*