Havamız Bozulmasın: Kaban Modası
4.5

Havamız Bozulmasın: Kaban Modası

0

2017 kaban modelleri kışın soğuk günlerini hakkıyla taşımanızı sağlayacak. Yeni trend kaban ve montlara baktığımızda omuzlardan düşen ama soğuk havayı hissettirmeyen çizgilerin hakimiyet kurduğunu görüyoruz. Yeni kaban trendleri belki sizi de çocukluğunuzun o masum ve haylaz günlerine götürür. Ben 2017 kaban modelleri ile kendimi o yıllarda gibi hissettim. Neden mi? Çünkü okulda hep birbirimizi çeker ve yerimizde duramazdık. Bu yüzden montlar omuzlardan düşerdi.

Bu durumu fark edince de hızlı bir hareketle hemen montumuzu olması gerektiği konuma getirirdik. Çocukluğumuzun bu heyecan ve haylazlık dolu yıllarında mutlaka birileri montun kapüşonunu çeker ve bizi tehlikeye sokardı. Belki de çok düştük bu sebepten okul koridorlarında… 2017 kaban modelleri ile geçmişe şöyle bir yolculuk etme fırsatı bulduk kızlar 🙂

Belki sizde de aynı şey olur. Belki biraz tuhaf belki de anlamsız gelebilecek ama 2017 yılına ait işte o kaban ve mont modelleri.

2017 Kaban Modelleri; Yeni Trend Omuzdan Düşen Mont ve Kabanlar

1- Puf Mont

2017 kaban modelleri

Bundan yıllar önce herkes giyerdi puf mont modellerini. Sokak modası artık yeniden puf montlarla şenleniyor. 2017 kaban modelleri ile sokak modasını yakalamak istiyorsanız çaba sarf etmeden cool görünümü puf montlar ile yakalayabilirsiniz.

2- Az Biraz Military

2017 kaban modelleri

Geçen seneden miras kalan kamuflaj ve parka modelleri, 2017 yılında da kendini gösteriyor. Askeri desenlerden ve yeşilin farklı tonlarından sokak modası arınmıyor.

3- Trençkot Rüyası

2017 kaban modelleri

Her yıl yeniden bu rüya ile büyüleniyor sokak modası… Trençkot modası bu yılda sokaklarda karşımıza çıkıyor. Masalımsı görünüşlerin sahibi olmaya adaysanız trençkot ile kışı karşılamaya hazırlanın!

4- Uzun Kabanlarla Uzayan Konular

2017 kaban modelleri

Biraz daha gelişi güzel bir görünüm ile dikkat çeken uzun kabanlar, 2017 kaban modelleri arasında en favoriler arasında gösteriliyor. Salkım saçak ama gösterişli bir görünüme sahip olmanızı sağlayan uzun kabanlarla kışı daha sıcak yaşayabiliriz 🙂

İlginizi Çekebilir:  Victoria Beckham Rutin Bakımı

5- Renkli Desenli Kaşe

kaban modelleri

Yoksa siz hala canlı renkleriyle baş döndüren, kimi zamanda nötr tondaki desenlerle karşımıza çıkan kabanlar arasından seçiminizi yapmadınız mı? Çok ayıp gerçekten 🙂

6- Kadife

2017 kaban modelleriYumuşak dokusu sayesinde iç gıdıklayan kadife, dış giyim ile bambaşka bir modaya merhaba diyor. Kızlar unutmayın, bu kış mont, kaban ve ceketlerimizi omuzlardan aşağıda tutuyoruz. İlkokuldaki sınıf arkadaşlarımızın bizi geçmek için çekiştirip durduğu gibi 🙂

 

Yazar hakkında

Soran Bayan

Soran Bayan, her zaman sorularını internette araştıran, kesin çözüme ulaşmak ve fikirlerini paylaşmak isteyen hemcinslerine çözüm sunan bir bayandır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*